miesięcznie
29,99złnetto

Starter business pack

Starter business pack przygotowany jest z myślą o małych i średnich firmach. Nasza wyjątkowa oferta obejmuje nie tylko stworzenie strony internetowej, ale również opiekę administracyjną oraz zagwarantowany stały rozwój i wsparcie dla naszego klienta. 

Współpraca na jasnych zasadach. 

Oferta Starter business pack jest owocem dwóch lat poznawania potrzeb jak i wymogów firm które stawiają swoje pierwsze kroki w internecie. Staramy się poznawać jak i pomagać małym firmom w ciągłym rozwoju bez obciążania ich budżetów. Co więc oferujemy za 29,99 zł miesięcznie? 

 

Firmową stronę internetową Twojafirma.pl

Serwer i konto e-mail @twojafirma.pl

 Skonfigurowany Google Analytics

Skonfigurowane media społecznościowe

Czat na stronie internetowej

Pozycjonowanie SEO

Dzięki nam nasi klienci zarobili już 

                                                                                     80% więcej

Powiększyliśmy zasięg firm

                                                                                                 o 96% ! 

Jak przebiegać będzie nasza współpraca?

Nasza współpraca rozpoczyna się poprzez ustalenie szczegółów Twojej działalności, będziemy chcieli dokładnie sprawdzić jakie usługi/sprzedaż oferujesz oraz jak wypada Twoja firma na tle konkurencji. Początkowy audyt jest w 100% darmowy więc podejmując pierwsze decyzje masz pewność że nie obarczymy Cie fakturą. Przechodząc etap START staruje

Etap I - Przygotowujemy i konfigurujemy dedykowany serwer dla Twojej strony internetowej, aby wczytywała się szybko i bez problemów. 

Etap II - pobieramy opłatę wstępną (200zł + 29,99zł) i w przeciągu 14 dni tworzymy dla Ciebie stronę internetową oraz zaczynamy ją pozycjonować na wcześniej ustalone frazy kluczowe. Konfigurujemy również adres e-mail który będziesz mógł udostępnić swoim klientom, będzie on sugerować że firma jest porządną i posiada własną skrzynkę (np: kontakt@twojafirma.pl) Spokojnie - nasza współpraca na tym się kończy, wręcz dopiero się zaczyna.

Etap III to instalacja kodów śledzących na Twojej stronie i sprawdzanie bardzo ważnych informacji o klientach wchodzących na Twoją strone. Informacje które będą przychodzić dzięki stronie www będzie można wykorzystać w późniejszych działaniach Twojej firmy.

Etap IV to konfiguracja i ujednolicenie Twojego brandu w mediach społecznościowych - jest to bardzo ważny element aby klient w momencie potrzeby kojarzył Twoją firmę.

Etap V to instalacja czatu na stronę który umożliwi klientom bardzo łatwy kontakt z Tobą gdy np: pojawią się u niego dodatkowe pytania bądź będzie zdecydowany podjąć współpracę od "już".

Etap VI można śmiało nazwać pilnowaniem Twojego biznesu w internecie - > będziemy śledzić statystyki Twojej strony internetowej, służyć pomocą administracyjną.

Etap VII Będziemy w dalszym ciągu wspierać Twoją stronę internetową. Przypisany administrator będzie edytował/dodawał/usuwał treści na Twoją prośbę oraz organizował specjalne akcje reklamowe. 

Zależy nam na kompleksowej obsłudze naszych klientów - dlatego dbamy aby fundament naszej współpracy był solidny, sprawia to że nasi klienci są świadomi działań oraz odczuwają realny wzrost zasięgu firmy na własnej skórze co = dalszymi wspólnymi działaniami. Jeżeli Twoja Firma nie będzie zarabiać, nie zarobimy również my. 

 

Przykładowe realizacje

Dlaczego estronka.pl?

Pełna obsługa informatyczna

Nie musisz być informatykiem! Wszystkie konfiguracje i późniejsze zmiany na stronie wprowadzimy za Ciebie. 

Najkorzystniejsza cena

Poniesiesz najniższe koszta prowadzenia i zarządzania firmową stroną internetową na rynku.

Szybki i stabilny serwer

Twoja strona będzie wczytywać się szybko i działać bezawaryjnie dzięki wydajnemu hostingowi. 

Firmowa poczta

W pakiecie otrzymasz profesjonalną firmową pocztę e-mail (np. nazwa@twojafirma.pl)

Rezygnacja w każdej chwili

Możesz rozwiązać z nami współprace w każdej chwili, za darmo i bez problemów. Pliki strony należą również do Ciebie.

Elastyczne podejście

Dostosowujemy się stricto pod potrzeby naszych klientów. Nie działamy z szablonów.

Gwarancja satysfakcji

Dążymy do pełnej satysfakcji klienta. Doradzamy jak i również wspieramy w działaniach firmy

Jasne zasady współpracy

Współpraca na jasnych zasadach, bez ukrytych kruczków czy nielegalnych praktyk

Sam możesz decydować

Nasi klienci mogą sami zaproponować jak ma wyglądać ich strona firmowa i w którym miejscu mają znaleźć się poszczególne elementy na stronie. Jeżeli jesteś przedsiębiorca z "wizją" bardzo chętnie zrealizujemy dla Ciebie Twój pomysł. Oczywiście wszystko w ramach pakietu, bez dodatkowych kosztów! 

 

 

Ile to kosztuje?

Koszt miesięczny współpracy to jedyne 29,99 zł netto! Koszt równa się z kosztem jednej dużej pizzy, dlatego nasza oferta nie będzie obciążać budżetu nawet mikro działalności! Jednorazowy koszt wystartowania współpracy to 200 zł - Kwota ta doliczana jest tylko raz - do pierwszej faktury i uwzględnia koszty serwera, przygotowania projektu, oraz implementacji strony na serwer.

Opłacając swoją stronę za 12 miesięcy opłata instalacyjna wynosi jedynie 90 zł! Oszczędzasz 110zł.

Opłacając swoją stronę za 24 miesiące  opłata instalacyjna wynosi 0 zł! Oszczędzasz 200zł.

+ GRATISY 

Marketing

Chętnie wspieramy oraz doradzamy naszym klientom przy działaniach marketingowych. Pomagamy zwiększać zasięgi i zarabiać więcej!

E-mail marketing

Zbieramy adresy e-mail Twoich klientów abyś mógł wysyłać spersonalizowane wiadomości. Dodatkowy kanał komunikacji z klientem = większe zyski! 

Darmowe szkolenia

Szkolmy naszych klientów poprzez webinary, blog, e-mail. Dzięki nam będziesz mieć zawsze aktualne i konwersujące informacje marketingowe!

Czas odpowiedzi do 12h!

Bezpieczny formularz

Brak spamu! 

Złóż wstępne zamówienie