Web Development Services

Strony internetowe

Mamy doświadczenie we wszystkich aspektach tworzenia stron internetowych, aby klient mógł w pełni wykorzystać ich potencjał w swojej firmie. Umieść swoją firmę w Internecie, zarabiaj więcej i daj się w końcu znaleźć swoim potencjalnym klientom już od 29.99 zł/miesięcznie.

Przyjmujemy kompleksowe podejście przy tworzeniu stron internetowych. Zaczynając od wstępnego projektu dla klienta, kończąc na wdrożeniu go i napisaniu treści z wysoką jakością SEO. Jesteśmy dumni, że mamy przyjemność pracować przy takich projektach jako zespół doświadczonych profesjonalistów. Naszym wspólnym celem jest rozwój Twojej strony internetowej nie tylko w aspekcie pozycjonowania jej, ale również w zapewnieniu użytkownikowi jak najlepszych wrażeń przy korzystaniu z niej.

Oferujemy szeroki zakres usług obejmujących strony internetowe, sklepy, portale, portfolio, blogi, magazyny oraz portale ogłoszeniowe. Pomożemy Ci spełnić wszystkie Twoje potrzeby oraz zapewnimy profesjonalne doradztwo we wszystkich podejmowanych krokach podczas naszej współpracy. Oferujemy bardzo wygodne metody rozliczeń (płatność z góry, płatność abonamentowa). Działamy na zasadzie zlecenia, co powoduje, że nasi klienci nie są obciążeni terminem wypowiedzenia współpracy.

CMS, WordPress, Html5

Wykorzystujemy innowacyjne systemy zarządzania w celu ułatwienia efektywnego posługiwania się treścią na Twojej stronie internetowej.

E-commerce(Presta shop)

Tworzymy skuteczne sklep internetowe bazujące na systemie Presta Shop w wersji 1.6 oraz 1.7.  Zaoferuj swoim klientom komfort i wygodę podczas zakupów w Twoim sklepie.

Opieka administratora

Oferujemy pomoc administracyjną podczas trwania naszej współpracy. Nasi klienci śpią spokojnie, gdy my dbamy o bezpieczeństwo ich biznesu internetowego.

Facebook Ads

Tworzymy trafne reklamy na portalach społecznościowych (Instagram, Facebook) tak, aby zapewnić naszym klientom stały ruch użytkownikow na stronie internetowej bądź sklepie.

Email Marketing

Zbieramy leady ze stron internetowych klientów oraz na podstawie zebranej listy mailingowej tworzymy kampanie, które mają na celu zwiększyć konwersję.

Reklama adwrods

Współpracując z wyszukiwarką Google tworzymy reklamy wyświetlające się podczas wyszukiwań danych fraz w Google oraz w sieciach partnerskich w formie display.

Nasze projekty

12

Skończonych projektów

12

Zadowolonych klientów

170

Godzin pracy naszego administratora 

7

Aktywnych kampanii na facebooku

74

Wysłanych kampanii mailingowych

26

Wypozycjonowanch fraz kluczowych

Effective Web Development Solutions

Skuteczne oraz responsywne technologie

Podczas tworzenia stron internetowych zapewniamy rygorystyczne testy dla wszystkich typów urządzeń, a także przeglądarek i systemów operacyjnych. Zanim uruchomimy Twoją witrynę masz pewność, że spełnia ona ww. standardy i jest w pełni przygotowana na przyjęcie Twoich nowych potencjalnych klientów. Testowanie odbywa się zarówno jako użytkownik, jak i administrator, aby zapewnić nowoczesność witryny i szybkość ładowania się jej, co odbije się pozytywnie na pozycjonowaniu SEO w wyszukiwarkach internetowych.

Dobry i wydajny serwer hostingowy

Każda strona internetowa posiada bardzo wydajny hosting oparty o serwery superhosta. Innowacyjny serwer zabezpieczony jest przed atakami typu: DDOS oraz wyposażony w dwuetapowe zabezpieczenie podczas logowania się do panelu administracyjnego strony internetowej. Podczas naszej 2-letniej współpracy z tym hostingiem nie odnotowaliśmy żadnych przerw w dostarczeniu usługi (strony internetowe działały bez problemów i bez przerw).

Effective Web Development Solutions

Powiedz nam w czym możemy Ci pomóc.

Jeżeli nie jesteś pewny czego potrzebujesz dla swojego biznesu - służymy darmowym doradztwem.

Wypełnij formularz, a nasi specjaliści dokładnie przeanalizują Twój problem i w wiadomości zwrotnej przedstawią możliwości pomocy dla Ciebie i Twojej firmy.

Opinie klientów

 Wszystkie opinie