Web Development Services

Social Media Marketing

Skuteczna strategia społecznościowa dla Twojej firmy. Możemy pomóc rozwinąć Ci firmę, utrzymać jej obecność w mediach społecznościowych i zaangażować odbiorców.

Nasi eksperci w dziedzinie mediów społecznościowych mogą pomóc w ustaleniu celów biznesowych, zidentyfikowaniu docelowych odbiorców, stworzeniu atrakcyjnych i wartościowych treści oraz wreszcie zintegrowaniu mediów społecznościowych ze wszystkimi innymi aspektami obecności w Internecie.

Dostosujemy strategie marketingu mediów społecznościowych specjalnie stworzone dla Twojej marki i odbiorców. Otrzymasz w pełni obsługiwane i zarządzane programy społecznościowe, planowanie treści (i generowanie), zasięg blogerów i dystrybucję wideo wśród innych usług, które mają na celu przyciągnięcie nowych klientów i zwiększenie rentowności. Nasze usługi medialne w sieciach społecznościowych umożliwiają łączenie się i udostępnianie informacji prowadzących do zwiększenia świadomości marki, produktu lub usługi. Wyniki Social Media Advertising znajdują odzwierciedlenie w liczbie ponownych tweetów, komentarzy, polubień i wyświetleń. Marketing w mediach społecznościowych zachęca do generowania przez użytkowników treści z najpopularniejszych platform, takich jak Facebook, Google+, Twitter, Pinterest i LinkedIn.

Brand Monitoring

Pomożemy Ci ulepszyć i śledzić reputację Twojej firmy i dowiedzieć się, jak ludzie postrzegają Twoją markę.

Kontent social media

Zawartość Facebooka, Twittera lub Pinteresta może zwiększyć ruch w krótkim czasie. Nasi eksperci pomogą Ci określić najbardziej odpowiedni rodzaj treści i platformy dla Twojej marki.

Zarządzanie profilami

Nasz zespół ekspertów w zakresie mediów społecznościowych może zarządzać Twoimi kontami w Twoim imieniu i współpracować z odbiorcami.

Konfiguracja i dopasowany profil

Tworzymy i dostosowujemy profile mediów społecznościowych o wysokiej jakości treści i estetyce, które współgrają z Twoją marką i odbiorcami.

Opinie klientów

Wszystkie opinie

Wypełnij formularz, a nasi specjaliści dokładnie przeanalizują Twój problem i w wiadomości zwrotnej przedstawią możliwości pomocy dla Ciebie i Twojej firmy.

 

Nasze projekty

Wszystkie projekty