Pay Per Click Management

Reklama Google Adwords

Miliony osób szuka produktów bądź usług które Twoja firma posiada w swojej ofercie. Daj się znaleźć klientom i zacznij zarabiać więcej.

Nasze strategie kampanii zostały opracowane w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów i ich kondycji rynkowej. Udostępniamy aktualne usługi Reklamy Adwords: Płatne reklamy w wyszukiwarce, reklamy wideo, reklamy displayowe i remarketing.

Dostarczamy wyniki, które pomagają naszym klientom osiągnąć cele biznesowe. Codziennie zarządzamy kontami Google naszych klientów, monitorujemy ceny ofertowe i budżety, aby zapewnić maksymalizację zwrotu z inwestycji.

Nasze wyjątkowe wyniki wynikają z naszego kompleksowego i dopasowanego podejścia, które obejmuje szczegółowy przegląd działalności naszych klientów i aspiracji do reklamy Adwords, a także przegląd opcji zawierających listę priorytetów zalecanych działań.

Reklamy Adwords

Uzyskaj pozytywny zwrot z inwestycji dzięki naszej reklamie w wyszukiwarce Google. Wydawaj pieniądze mądrze i wykorzystuj najbardziej ukierunkowaną formę reklamy.

Remarketing

Zmień cennych "potencjalnych klientów" w "lojalnych klientów". Nasz zespół specjalistów pomoże Ci ponownie zaangażować użytkowników, którzy wyrazili zainteresowanie, opracowując strategię, która spełni wszystkie Twoje potrzeby.

Reklama w social media

Chcesz wygenerować świadomość swojej marki, produktu lub usługi? Opracujemy strategię reklam społecznych, która ma na celu spełnienie kluczowych wskaźników wydajności i celów.

Reklama Displey(banerowa)

Oferujemy indywidualne strategie marketingowe w celu zwiększenia ekspozycji marki, zaangażowania i konwersji. Z powodzeniem zarządzamy zarówno kampaniami bezpośredniego reagowania, jak i kampaniami podnoszenia świadomości marki.

Video Advertising

Reklama Video jest aktualnie najbardziej popularna oraz pożądana przez serwisy społecznościowe z facebookiem na czele. Przygotujemy dla Ciebie całą formę reklamy Video oraz dostosujemy ją do działalności Twojej firmy.

Mamy wystarczająco dużo doświadczenia, aby tworzyć nagradzane kampanie w Google AdWords, Facebooku, Instagram, Twitterze i YouTube.

34

Reklam Adwords

374

Fraz wyszkuwania

4

Projekty reklamy Video

27

Reklam Display(banerowych)

98

Trafność fraz do reklam

21

Reklam w mediach społecznościowych

Jeżeli nie jesteś pewny czego potrzebujesz dla swojego biznesu - służymy darmowym doradztwem.

Wypełnij formularz, a nasi specjaliści dokładnie przeanalizują Twój problem i w wiadomości zwrotnej przedstawią możliwości pomocy dla Ciebie i Twojej firmy.

Testimonials

See all testimonials