Email Marketing

Kampanie email Marketing

Tworzymy dopasowane kampanie marketingowe dla każdego segmentu odbiorców, aby pomóc reklamować produkty, usługi i angażować nowych potencjalnych klientów.

Email marketing zapewnia efektywne połączenie z docelowymi odbiorcami i zapewnia najlepszy zwrot z inwestycji.  Skontaktuj się z obecnymi i potencjalnymi klientami i informuj ich na bieżąco o najnowszych ofertach i nowościach Twojej firmy.

Marketerzy zgadzają się, że poczta elektroniczna jest kluczem do biznesu, szczególnie w zakresie zwrotu z inwestycji i rozwijania trwałych, dochodowych relacji. Spersonalizowana, podzielona na segmenty i ukierunkowana kampania e-mail marketingowa jest ważna dla świadomości marki i konwersji. Nasi eksperci wykorzystują narzędzia, strategię, implementację i śledzenie wyników, aby osiągnąć jak najlepsze zaangażowanie marki. Możemy zająć się kompletną strategią e-mail marketingu od projektu szablonu do śledzenia i raportowania.

Najlepsza strategia marketingowa

Nasz zespół opracuje najlepszą strategię, aby przyciągnąć określonych odbiorców docelowych przy ustaleniu ich przyzwyczajeń zakupowych.

Kampanie email marketingu

Nasz zespół jest gotowy zaprojektować, zbudować i dostarczyć szablon wiadomości e-mail dostosowany do potrzeb klienta, a także zarządzać kampanią e-mail marketingową, aby doprowadzić do widocznego wzrostu sprzedaży oraz rozpoznawalności marki.

Design wiadomości email

Nasze innowacyjne projekty zwiększają OR (Open Rate) oraz poprawiają zaangażowanie odbiorców dzięki ożywieniu Twojej wiadomości email przez naszych projektantów.

Śledzenie i raportowanie

Otrzymasz szczegółowe raporty na temat kluczowych aspektów kampanii np. ile osób otworzyło Twoją wiadomość i czy pojawiła się interakcja, która mogłaby doprowadzić finalnie do konwersji na Twojej stronie internetowej. 

Zwiększ swoją obecność w Internecie, wybierając nasze usługi e-mail marketingu.

3

Aktywnych kampanii e-mail

67

Zaprojektowanych e-maili

2

Klientów e-miail marketingu

9

Stworzonych raportów

Powiedz nam w czym możemy Ci pomóc.

Jeżeli nie jesteś pewny czego potrzebujesz dla swojego biznesu - służymy darmowym doradztwem.

Wypełnij formularz, a nasi specjaliści dokładnie przeanalizują Twój problem i w wiadomości zwrotnej przedstawią możliwości pomocy dla Ciebie i Twojej firmy.

Opinie klientów

Wszystkie opinie